Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Doğum Günü Başlığı =)

+3
sLn
gölgeharamisi
diadem
7 posters
YazarMesaj
diadem

diadem

Doğum Günü Başlığı =) Empty
MesajKonu: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptySalı Eyl. 23, 2008 4:07 pm

Sitemizin gölge_haramisi isimli değerli mi değerli deli mi deli psikopat mı psikopat şakacı mı şakacı üyesi dün itibariyle on beş yaşını resmen doldurmuş on altı yaşına başmış bulunmaktadır. İlgililere duyrulur geek

Eveet şedonun doğum gününü hep birlikte kutlayalım şeyda dahada mutlu olsun geek
Hatta doğum günü yakın olan belkide bugün yarın filan olan arkadaşlar yazsın onlarında doğum günlerini kutlayalım onlarda mutlu olsun Very Happy
Sevgi kelebekleri gibi mutluluktan uçalım Very Happy twilighterlar olarak hep mutlu olalım Very Happy

saçmaladım yine ama alıştınız artık heralde lol!

En son diadem tarafından C.tesi Eyl. 27, 2008 10:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptySalı Eyl. 23, 2008 4:48 pm

malesef sitemizde öpücük gönderen smiley yok ama tüm öpücükler dideme Very Happy çok teşekkür ediyorum biricik arkadaşım benim Very Happy king
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptySalı Eyl. 23, 2008 9:19 pm

geçmiş doğum günün kutlu olsun şeyda cheers
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptySalı Eyl. 23, 2008 9:37 pm

çook teşekkür ederim Embarassed
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyPerş. Eyl. 25, 2008 4:17 pm

Valla bayağı geçmiş ama kutlu olsun Şeydacım. Embarassed
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 9:50 pm

Bayağı bayağı geçmiş doğumgünün kutlu olsun!!! =D cheers
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 9:54 pm

herkese çok teşekkürler I love you
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 7:42 pm

taşıdım başlığı burada kutlayın bundan sonra doğum günlerini geek
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 9:53 pm

evet yalnız herkes doğum günlerini yazsın buraya Smile
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptySalı Eyl. 30, 2008 10:15 am

Benimki 22 Haziran
hehe hayvanımsı yazdım yalnız xD
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptySalı Eyl. 30, 2008 9:02 pm

28 ocak benimki daha çok var
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptySalı Eyl. 30, 2008 9:10 pm

17 Ekim Very Happy
bu yıl birilerinin hatırlamasını istiyorum sadece "bugün didem'in doğum günü" densin yeter Rolling Eyes geçen sene acıların çocuu gibiydim Sad
üstüne alın bunu şeyda lol!
ama okulda laf atma doğum günü kutlaması istemiyorum sadece hatırlayın
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 2:35 pm

Benimde 2 Ocak afro
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyPerş. Ekim 02, 2008 7:08 pm

diadem demiş ki:
17 Ekim Very Happy
bu yıl birilerinin hatırlamasını istiyorum sadece "bugün didem'in doğum günü" densin yeter Rolling Eyes geçen sene acıların çocuu gibiydim Sad

görürsün sen Smile okulda bugün didonun doğuum günüüüü diye bir pankartla gezcem Razz
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:22 am

gölgeharamisi demiş ki:
diadem demiş ki:
17 Ekim Very Happy

görürsün sen Smile okulda bugün didonun doğuum günüüüü diye bir pankartla gezcem Razz

oluuuur geek ona gerek yokta..... anladın sen onu geek
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 2:04 am

evet Smile her ne kadar elimde büyük bir pankartla dolaşmadıysamda dün didonun doğum günü Smile Smile biricik arkadaşımın doğum gününü gerek ona gösteridğimiz sevgiyle gerek yaptığımız şakalarla Razz yeterince kutladığımı düşünüyorum ama yinede burdan ona bir haykırış göndermek istiyorum Razz

İYİKİ DOĞDUN CANIM ARKADAŞIM Smile (bu arada neden haykırıyorsam Rolling Eyes didem zaten yanımda oturuyor Razz Suspect )
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 2:11 am

hehe sağol arkadaşım Very Happy mumlar güzledi geek ama beklediğim şey olmadı Evil or Very Mad hem hakkaten yaa nerde bneim pankartlarım geek
neyse ya az önce filmide anlattın izleyemedik o filmi izleme istiyodum ama doğum günüm genel olarak mükemmel oldu cheers çooooook teşekkürler Very Happy
lan en çok hoşuma gidende şu avatar altındaki yaş bölümünün 15 olması Very Happy küçük hissediyodum kendimi :S
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 2:17 am

filmi izlemedik Suspect
bir film neyine yetmiyor kızım Smile işte mis gibi izledik kan ve çikolatamızı Smile aldık havamızı Razz bir günde yeter bu kadar Razz yalnız mumlar gerçekten harikaydı Smile çayın biraz tuhaf oldu ama :S mumlara laf yok Razz
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyPaz Ekim 19, 2008 8:31 pm

didemcm geçmş doğum günn kutlu olsun cheers hep geçiriorz ama artk napalm bi daakine Razz
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyPaz Ekim 19, 2008 8:34 pm

sLn demiş ki:
didemcm geçmş doğum günn kutlu olsun cheers hep geçiriorz ama artk napalm bi daakine Razz

teşekkürler canım Very Happy
ForbiddenSnowflake

ForbiddenSnowflake

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 7:03 pm

benimki de 16 nisan Very Happy
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 7:34 pm

MUTLU YILLAR SEDA'M Very Happy
ARTIK 17SIN!
OHA XD. Very Happy
SoapBubble

SoapBubble

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 7:43 pm

28 Temmuz. 18 olucam hayırlısıyla Smile
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Doğum Günü Başlığı =)   Doğum Günü Başlığı =) EmptyC.tesi Eyl. 22, 2012 6:48 pm

eminim bu yazıyı kimse görmeyecek. olsun. doğum günüm bilmem kaçıncı kez (19 oldum evet) kutlu olsun. böyle de tatlıyım.
mesajı görürseniz bile görmezden gelebilirsiniz (şaka yaptım doğum günümü kutlayın tabiki) afro

Doğum Günü Başlığı =)
1 sayfadaki 1 sayfası