Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)

5 posters
YazarMesaj
Egeedward
Admin
Egeedward

Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) Empty
MesajKonu: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPaz Ekim 05, 2008 8:40 pm

Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) Klause_blood

Hikayemiz şekildeğiştiren, insandan kurta dönüşen 19 yaşındaki Vivian'ın
bir normal insana aşık olması üstüne kuruludur.

Kitabı ben de daha okuyamadım ama filmi vardı geçen gün ve bir kitabı olduğundan adım gibi emindim, ve baktığımda da bulduğum şey 97 çıkışlı bir kitap oldu.
Kitap türkçeye çevrilmemiş sanırım ama artık ingilizce okumakta uzman olduk diyorum ve yarın da bu kitabı araştırmaya başlayacağım Wink filmini izlemeniz de tavsiyem olur hoş çünkü.
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPaz Ekim 05, 2008 8:49 pm

filmde kimler oynuyo ve kaç yılında yapılmış ona göre sorarım cdciye
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:09 pm

diadem demiş ki:
filmde kimler oynuyo ve kaç yılında yapılmış ona göre sorarım cdciye

http://www.sinemalar.com/film/653/Kan-ve-Cikolata/

Aiden'a herkes aşık olur valla xDD.
öyle bi yağşuklu. haha.

adı da çok hoş!!
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:12 pm

yok yav bizim edward ımızı geçemez I love you kurtadamalara gıcığım ben zaten Evil or Very Mad yinede filmi izlicem merak ettim Very Happy ama stephenie biraz kopyamı çekmiş ne scratch
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:13 pm

konusunu biliyorum ama izlemedim henüz bence alakası yok twilight la
bi de egenaz bu şarkınn soundtrack i muhteşem bi şarkıydı ama ismini bilmiyorum sen bilio musun?

En son sLn tarafından Paz Ekim 05, 2008 9:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:15 pm

Okuduysa kitabı -ki muhtemelen okumuştur- bana kalırsa etkilenmiştir de bayağı bir.
Ama Steph'imiz bir numara Wink
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:32 pm

sanırım burda lamb esas erkek lion da esas kız oluo hoşuma gitti Wink
bu arada şarkı shiny toy guns - stripped çok değişik bir şarkı dinleyin bence
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:40 pm

tabiki stephenie'nin üstüne yazar yok Very Happy ama konuyu özgün sanıyodum biraz hayal kırıklığına uğradım Rolling Eyes
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPtsi Ekim 06, 2008 10:19 am

Konular hep aynı Didem. Önemli olan anlatım. afro
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPtsi Ekim 06, 2008 5:13 pm

kitabı türkiyede bulamaz mıyız Rolling Eyes
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyCuma Ekim 10, 2008 2:57 am

Espadora demiş ki:

oda doğru Very Happy
ama ne biliyim ilk duyduğumda bir an hayal kırıklığına uğradım Evil or Very Mad
sonra düşündüm ve konuları benzesede bunu stephenie kadar güzel anlatacak yazar olmadığına karar verdim Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPerş. Ekim 23, 2008 11:47 am

diadem demiş ki:
Espadora demiş ki:

oda doğru Very Happy
ama ne biliyim ilk duyduğumda bir an hayal kırıklığına uğradım Evil or Very Mad
sonra düşündüm ve konuları benzesede bunu stephenie kadar güzel anlatacak yazar olmadığına karar verdim Very Happy

aynı zamanda eğer film kitaba sadık kaldısya filmden anladığım kadarıyla konularıda birbirine çok yakın değil gibi Rolling Eyes
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)   Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate) EmptyPerş. Ekim 23, 2008 6:01 pm

Kitabı da bulamadım -_-'
amazondan isteyebilirmişiz peeeh.
ahah.
istersem isteyeceğim şey o olmaz sanırım =D. lol!

twilight

Kan ve Çikolata (Blood and Chocolate)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-