Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!

+4
gölgeharamisi
Phanessa
Egeedward
edwardbells*
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
edwardbells*

edwardbells*

ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 03, 2008 5:20 pm

Şu an gerçekten ellerim titriyor ve gözlerim yaşlarla doluu...!!!
yıllardır görmek istediğim fakat internet dışında hiç bir yerde göremedığım alacakarınlık fragmanını MTW DE İZLEDİM YENİ FRAGMANLAR BÖLÜMÜNDE !!! EVET EVET AZ ÖNCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ve gördüğüm anda çığlıklar atmaya başladım, annem yanıma koştu başta kızıyordu niye bağırıyorum falan diye sonra tv dekini görünce onunda tepkisi bende aşağı olmadı. Very Happy
Kutsal Edward adına bu nasıl bir duygudur?
frangmanları gösterilmeye başladığına göre türkiye'ye de aynı tarihte gelecek demektir !!!
yaniiiiiii 17 GÜN KALDIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

TÜM TWILIGHTERS ADINA cheers cheers cheers cheers
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 03, 2008 6:35 pm

eğer cidden öyleyse, o zaman... sinemalarda da olmalı şu an =D.
is-tin-ye-park!

sormalı sormalı sormalı!!
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 03, 2008 7:32 pm

evet bence de o zamann ne yapıyoruz? okul çıkışı istinye parka yahut herhangi bir sinema salonuna gidiiiip, DEV ekranda izliyoruz ve kalan 17 günü bekliyoruz drunken
hayali bile müthişş...
aaaa a a a a aaaaaaaa belki beklediğimiz posterler hatta dev 2 boyutlu edward-bella veya the cullens posterleri gelmştir! Shocked Shocked Shocked
hemen gitmeliyiz !
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptySalı Kas. 04, 2008 5:19 am

İnanmıyorum....inanamıyorum..ölücem birazdaaaaaaaaaaaaaaaan Laughing Laughing lol! lol!
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptySalı Kas. 04, 2008 6:10 pm

üzülerek söylemek zorundayım ki alacakaranlığın türkiye gösterimi 12 aralık Rolling Eyes bu kesin bilgi isteyen sinema.comdan gelecek filmler arasından bakabilir No

- twilight -
- twilight -
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptySalı Kas. 04, 2008 8:56 pm

belki bir umut...
erken gelir? =D.
gelmeli. gelse iyi olur

twilight twilight twilight twilight
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptySalı Kas. 04, 2008 11:19 pm

yaaa olamaz :''(
hayır olmamalı :''''''((((!!!
neden ya bu kadar zor mu yani?! sonra gelince de millet tutuşakcak zaten edward edward diye o zaman elimde kalacak o sonradan görme fanlar @@ Evil or Very Mad
neyse tek umudumuz bir değişikliğin küçük bir mucizenin olabilmesi...
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 07, 2008 5:35 pm

mucize.
cümleden herkese Paramore'dan Miracle! 'ı armağan ediyorum =D.
eğer bu hafta sonu gidersek bi yerlere sorarım ben ordakilere.
gelsin ama ya artık Twilight!!
tüm dünyadan önce türkiye'de xDD.
haha.
ne komik olurdu.
twilight twilight twilight

xox
bengu237

bengu237

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 1:17 am

keşke 21 kasımda gelse keşke!!
o fragmanı bende izledim mtvde gördüğüm an şok oldum sesini açtım sonuna kadar ve ilk fragmanı televizyonda izleme keyfini yaşadım:D o bile yetiyo insana yaa bendede bi umut var belki gelir 21 kasıma inşşşş..
bu aradaa ben yalovada oturuorum burada sadece 2 tane sinemamız var oraya 12 aralıkta bile twilightın geleceğinden emin deilim eğer herhangi bi yerde gelecek programda fln görürseniz lütfen haber verin! hemen oraya uçucam:D
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 4:33 pm

tamam canım,
soracağım AFM'lere ama dışarı çıkmıyoruz ki xD.
haha.

xox
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 10, 2008 6:39 pm

21 kasım diil de 9 ocak en geç olacakmış ve büyük olasılıkla da o olur
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptySalı Kas. 11, 2008 5:20 pm

9 ocak , 12 aralık veya her neyse ne ama biz ümidimizi kesmiyoruz ve 21 kasıma dair tüm hayllerimize devam ediyoruz:D. sonunda büyük hayal kırıklığına uğrma ihtimali olsa da..
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptySalı Kas. 11, 2008 8:48 pm

ama ama ama ben buraya bişeyler yazmıştım arkamı döndüm bi uzun süre...
sonra silinmiş neyse XD.

Seda'cım, bebişim, aşkım sevgilim ve diğer tüm sevgi sözcükleri =D,
umudu keser miyiz hiç!?
A AAAA (bülent ersoy tarzı)
valla hayal kırıklığı falan pek umrumda değil xD.
olma şansı da var gibi gibi sonuçta.. he? XD.
hadi bakalım inş. ich liebe dicchh. XD.

XOXOXO

I love you

twilight twilight twilight
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 6:02 pm

aaanaayyym anaayym ne yazmıştın ki?? :O neden silinmiş ki?
sen en iyisi tekrar yaz egee'm Very Happy
dostuum dostuum dosstuuummmmm canım dosutuum zaten orda ümidi kesmeyenler arasında sen ve ben varız orda ümidi kesmiyorum derken ikimizi kastettim:D (
tüm gün konuşuyoruz sonuçta ''ya ben ümidimi kesmedim bence gelecek ,-evet evet bence de gelecek... vs )Very Happy:D:D
gelmesede herkese biz izledik diyelim zaten izlemiş kadar olmadık mı Very Happy öyle desek anlat diyemezler xD bir günlüğüne yunanistan a gittik değil mi egenaz'm) Very Happy:D
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPerş. Kas. 13, 2008 5:36 pm

yok yazdım işte oydu Very Happy
XD.
şarkı söyle söyle boğazlarım şişti he.
neyse XD.
E! Entertainment kanalında sürekli gösteriyorlar Twilight'ı çok seviniyorum ben!
E! Digiturk kanal 9'da arkadaşlar.

çektiğim videoları buraya koyucam ama çığlıklarım falan olursa kusura bakmayın xD.
xoxoxo
Luranna

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPerş. Kas. 13, 2008 9:59 pm

Şuraya baktınız mı acaba? Sevincinizi bayağ kursağınızda bırakacağım ama Crying or Very sad 9 ocağa razıydım ben Crying or Very sad

UIP
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 14, 2008 9:51 pm

Adamlara b*kum gibin bir mesaj yazdım xD.
okurlarsa artık iyidir.
aha.

inanmak istemiyorum, umarım bi yalandır sadece Very Happy
<< sinirden gülmek...
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPaz Kas. 16, 2008 7:08 pm

bu nedir ya? salakar , gerizekalılar ve tahmin edebilcğiniz tüm kelimeler.
bence hepimiz mesaj atmalıyız oraya ne değişecek o ayrı ama off ne biliyim ya :@
bence biz gerçekten 21nde toptan uçak bileti alalım herhangi ab üyesi ülkeye ( değil mi ege'm en yakını yunanistan mıydıkine?) tüm gün izleyip dönelim.Very Happy <<< aynı şekilde sinirden gülmek...
Luranna

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 17, 2008 2:48 am

TW resmi sitesiinde Türkiye gösterim tarihi eklenmiş ve 9 ocak yazıyor. UIP hala değiştirmemiş ve 20 şubat yazıyor. Şimdi hangisi doğru? Evil or Very Mad Dalga geçiyorlar resmen ya ! Mad
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 17, 2008 6:20 pm

-bir takım küfürler-
dublajlı yaptılarsa var ya Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Luranna

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 17, 2008 7:41 pm

Bu kadar geç vizyona gireceğine göre dublajlıdır bence Rolling Eyes Ama sadece dublajlı olarak vizyona sokmazlar. Büyük şehirlerde hem dublajlı hem de dublajsız olarak vizyona girer.
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 17, 2008 8:45 pm

evet ya hepimizin hevesini kursağınıda bıraktılar ya birşey demiyorum. dublaj ayrı konu zaten :@ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bilemiyorum gerçekten.Sad
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyPtsi Kas. 17, 2008 8:46 pm

evet ya hepimizin hevesini kursağınıda bıraktılar ya birşey demiyorum. dublaj ayrı konu zaten :@ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bilemiyorum gerçekten.Sad
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyC.tesi Kas. 22, 2008 5:12 pm

dünü yas günü ilan ettim x(
bizim için yas amerika içün bilemiyorum ney?Very Happy
şimdiye kadar bi 20 kere gitmiştik he?
Sad
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!   ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!! EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 8:57 am

Egeedward demiş ki:
-bir takım küfürler-
dublajlı yaptılarsa var ya Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

yaa 13+ filme dublaj mı olur Sad hoş bizde 13+ olacağıda belli değil o yüzden yapma ihtimalleri var Sad o "var ya" dan sonra gelebilecek her şeye katılıyorum eğer dublajlı olursa Evil or Very Mad

ALACAKARANLIK 21 KASIM'DA TÜRKİYEDEEE!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki