Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Breaking Dawn partisi;

+4
eLLie
L.I.Y.A.R
edwardbells*
Egeedward
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Lord_Revan

Lord_Revan

Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 2:09 pm

Fiş de istemeyiz. Very Happy
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 10, 2008 11:20 pm

parti için kapadokyadaki yer altı şehirlerinden birini önerebilirim oralar loş ışık bir kaçta örümcek ağıyla harika olur duvarlarada kırmızı duvar kağıdı kaplarız Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 2:46 am

bizim bodrumda uygun Smile kırmızı kağıtlardan daha gerçekci olarak yarasalar felam var Very Happy ortama daha iyi ayak sağlarız
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 12:25 pm

Haha,çok hoş ya xD
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 2:32 pm

haha eeveettt ama bence ist de bir yer olsn ama neresi?? Very Happy
ya da ist dışında olsn hem yolda zevkli olablir akşam yolculuğu yaparız eğer otobüsle gidersek tamamen karanlık işte daha ne? Very Happy
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 10:24 am

Karadeniz tarafı bence. Very Happy Hem yağmuru da bol. lol!
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 10:48 am

Evet ağaçların arasında bir parti yaparız hemde gece Twisted Evil (ama o zamanda kene problemi var Rolling Eyes)
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 12:02 pm

gölgeharamisi demiş ki:
Evet ağaçların arasında bir parti yaparız hemde gece Twisted Evil (ama o zamanda kene problemi var Rolling Eyes)

korkar keneler bizden vampir dişide takarız elimizdede nar suları Twisted Evil
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 12:43 pm

kenelerin pek dişlere dikkat ettiğini sanmıyorum Very Happy
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 12:42 pm

gölgeharamisi demiş ki:
kenelerin pek dişlere dikkat ettiğini sanmıyorum Very Happy

öyle dişe dikkat edilmezmi kardeşim Rolling Eyes Twisted Evil Laughing
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 2:54 pm

tamam ben bizim yöneticiyle konuştum (babam olur kendisi Razz) bizim bodrum parti yapmaya uygun bir kaçda yapay yarasa ayarlarız:D
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 8:26 pm

gölgeharamisi demiş ki:
tamam ben bizim yöneticiyle konuştum (babam olur kendisi Razz) bizim bodrum parti yapmaya uygun bir kaçda yapay yarasa ayarlarız:D

yarasaları ben getiririm bizim buralarda muhakkak vardır Very Happy hatta ek olarak issstediğiniz kadar örümcek ağı ve sembolik olsun diye kurt bile getirebilirim lol!
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 11:09 pm

zaten bizim evin altı bir zamanlar mezarlıkmış tongue tabutlarıda oradan ayarlarız:D geriye bi tek kan kalıo Very Happy nese artık içimizden biri bu güzel parti için kanını feda etcek tongue (çok zalimce oldu ama şimdiki ruh halime çok uyuyo:D)
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:26 am

gölgeharamisi demiş ki:
zaten bizim evin altı bir zamanlar mezarlıkmış tongue tabutlarıda oradan ayarlarız:D geriye bi tek kan kalıo Very Happy nese artık içimizden biri bu güzel parti için kanını feda etcek tongue (çok zalimce oldu ama şimdiki ruh halime çok uyuyo:D)

kızım nar suyu içcez ya ne kanı pale
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:28 am

nar suyu mu :d vampir partisinde mi
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:18 pm

oda kırmızı ya Razz vişnede olabilir lol!
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 15, 2008 2:52 pm

yalnız bu arada bizim apartan bodrumda yarasa var dedim bir zamanlar mezarlıkmış dedim.. belediyeden gelmesinler sonra tongue affraid
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 26, 2008 3:17 pm

http://www.stepheniemeyer.com/bd_parties.html

ahahaha.
kesinlikle, entertainment weekly resmini çok beğendim =D
hahahahahahahahahaha.
Ve Taylor Lautner (JAcob) kendi evinin yakınındaki bir kitabevine giderek Breaking Dawn partisine katılmış , ah ah!!!<3
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn partisi;   Breaking Dawn partisi; - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 26, 2008 3:51 pm

taylor fotoğrafta beklediğim kadar iğrenç çıkmamış yaw (filmde çirkinliğini çok abartmışlar gibi geldi bana Shocked )

Breaking Dawn partisi;
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Breaking Dawn Concert Series!