Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...

+5
eLLie
diadem
L.I.Y.A.R
edwardbells*
Egeedward
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Egeedward
Admin
Egeedward

Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... Empty
MesajKonu: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 10:38 pm

haha.
evet aptal bir insandan aptal bir konu!
XD
içinizdekileri falan yazın ne biliyim =D

XDDD

;;;

şu an gerçekten çok sıkıldım,
şu bileziği yapmak istiyorum bir de bu konu hakkında en küçük bilgim olsaydı!
ciddi ciddi eve kurt alıp alamayacağımı düşündüm xD
Very Happy
belki Jacob olur diye xD
sonra da Volvo alırız belki içinden Eddie çıkar diye.. porche falanda alırız tabii =D
haha.
öyle yani,kafayı yemiş bir moddayım...
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptySalı Ağus. 05, 2008 6:15 pm

haha evet aynen ben de şu an çok sıkıldım ,hysteria 'y dinliyorum hatta biran için soundtrack olabilir mi falan diye düşündm xD o kadar çok geçiyorki kitapta da xD
bir yerinde olmalı yani...
sonra tüm gün giremediğim , neler kaçırdığım ve sanırım yarın ,akşama kadar da giremeyeceğim konusunda sinir olduğum @ Sad
bir yandan da bukadar çok 'gerçek' twilighters olduğu için mutluyum ,
ama yine de pessimist bir moddayım ...
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 3:02 pm

Soundtrack'ta Muse olmazsa bende Egenaz değilim xD
(bellayım ehkdjhkrjh falan xD)
Hmm şu an kek yapıyorum... xD
en azından yapmaya çalışıyorum, bi saat pişsin diye uğraştım eminim sonunda kek bok gibi görünücek. Bonibon falan koydum içine
sanırım rengini saldı ve düşünün artık xD
ama üstüne pudra şekeri koyucam xD
Kar herşeyi örter gibi bişey olmasını umuyorum.
Bu arada beynimin içinden bir türlü çıkartamıyorum Edward'ı yeter artık çık ordan seni küçük vampir diyesim geliyor ama demiycem xD
Bi saattir de müzik dinlemeyi düşünüyorum ama Windows Media Player'ı açmak zor geliyor!
aman tanrım xD
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyCuma Ağus. 08, 2008 3:29 pm

evet kesinlikle muse olmalı sountrack i !
eminim aslında ben de ama bir kurt var gibi içimde gezinen, git git pis kurt flnxD
çok güzel bir seçim olur yani ^^
hmm kekin güzel olmuştur egenaz'cm ya eminim ^^
ayır bana Twisted Evil
ben de posterlerimi düzenldim odamda ,tekrar xD kaçıncı tekrar acabaa Very Happy
hatta daha bitmedi bile mola verdim , gerçekten çok yoruldum ya beynimin yorulduğunu hissediyorum yani Shocked acılarını yönünü bakış açısını belirlerken mat sınavndan çıkmış gibi oldum hatta daha beterr xD ama tek fark isteyerek severek, yaptığm birşeyy! xD

fksdjhfksdhgkjhgkjhgkj
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyCuma Ağus. 08, 2008 5:43 pm

yyyyyy çok sıkılıyorum ben de :s
yok canım aslında pek sıkılmıyorum xD gülmem için günlüğümü açıp son sayfaları okumam yeterli xD aman Allah'ım hayatımda gördüğüm en moron çifti gördüm çarşamba günü xD ah pardon moron mu dedim malmoron olucekti, mal+moron hihahahahhaaa Allah'ım sen gözleri sapasağlam olan ama utanmadan körlük yapanlara yardım et xD doğa kurallarına aykırı bu çift tamam biri mal öbürü moron olabilir tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş da olabilir ama yazık içlerinden birisi kendini harcıyo affraid ah kardeşimmm abimmmm yazık değil mi sana? xD puhahahaha kardeşmiş bacıymış hayy anasını bee bu günleri de mi görücektim Allah'ım xD sersem herif xD defol manyak okulda göstericem ben sana xD
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 9:08 pm

Sıkıldığımdan değil de,yorgun olduğumdan yazıyorum xD
Sevgili Günlük bölümü açsa biri ya xD
neyse bugün dopdolu bigün oldu xD
Barışarock'a gittik,istinyepark'a sonra da Uğultulu Tepeler'i aldım( cheers )
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm =D
bok gibi olmak gerçekten pek koydu bugün,çok çok çok koydu hemde!
Crying or Very sad
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 11:45 pm

Edwaaarddddddddd!!
Edward,Te amo xD
Very Happy lol xD
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPaz Ağus. 10, 2008 2:17 pm

aslında şu an sıkıldım sayılamaz.dolu ve biten bir hafta ardından yoğun geçen haftasonu bitimine yaklaşırken dönüp yazın başlarını düşünmekteyim. vaybe 3 ayımız var (gerçi daha o zaman egenaz la konşuyorduk bu 3 ay göz açıp kapayana kadar geçicek diye ve gerçekten de öyle oldu ...) derdim
neyse sanırım tatilin bitmesi en azından bitmesinin yaklaşmasından dolayı sıkkın sayılabilirm ama neyseki bunu mutluluğa dönüştürebilcek bir sebebimmiz varkiii TWILIGHTTTT! filmin tarihinin yaklaştığını düşününce insanın içi heyecanla doluveriyorr =] Very Happy
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPaz Ağus. 10, 2008 2:21 pm

Egeedward demiş ki:
Sıkıldığımdan değil de,yorgun olduğumdan yazıyorum xD
Sevgili Günlük bölümü açsa biri ya xD
neyse bugün dopdolu bigün oldu xD
Barışarock'a gittik,istinyepark'a sonra da Uğultulu Tepeler'i aldım( cheers )

vuhuuu ne güzelll!
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPaz Ağus. 10, 2008 10:10 pm

Gerçekten sıkıldım!!!!
görüntülü arama ol-mu-yor! ='[[
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 12:11 am

oooof of harry potter da twiligh ta bir ay sarkmış ve ben bunu yeni öğreniyorum adamda heves filan bırakmıyolar yaa sinemadan soğucam bunlar yüzünden en kötüsü hala deli gibi gitmeyi isteyip bu adamlara para kazandırmayı göze almam Rolling Eyes Evil or Very Mad
eLLie

eLLie

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 4:55 pm

Bütün gün anime izlemekten rüyalarımı anime olarak görmeye basladım,sonum nasıl olacak bilemiyorum. hahahahahaa xD
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 5:56 pm

Anlamıyorum, anlayamıyorum, anlamak da istemiyorum.
Oğlum Stephen King niye Mortceyizi öldürdün ki sen? Demek ki hikayenin sonunu bu yüzden hatırlamıyordum filmi izlemeye başlamadan önce. Silmiş beynim o kısmı. Çünkü Mort ölmemeliydi katil herif öldürmüşsün idolümü.
Filmde ne güzel karizma bitiriyordu Mort=( Kim değiştirdi ki acaba son sahneleri? Kim yaptıysa ellerine sağlık alnından öpmek istiyorum o insanı. :hıh: yani o sümsük Amy'yle Ted yaşayacak da bizim gerçek halini alan karakterler yaratan yetenekli hafif şizofrenik -bi de o kahrolası aynasını öldüren xD- yazar Bay Rainey ölecek ha? HA HA HA komik işler bunlar! Mort ölmedi kalbimizde yaşıyooooooorr. Hikayenin devamını yazmak istiyorum Mort bir geceyarısı rahatsız mezarından fırlayarak Amy ve Ted'le yarım kalan işini o makasla bitirdi ikisinin de gırtlağını kesti ve sonra mezarına dönerek sonsuza dek huzur içinde uyudu xD Bu arada Shooter'a noldu bilinmiyor belki intikam işini Mortla ortaklaşa yapmışlardır kimbilir xD Adam zaten şeffaf saydam bişey değil miydi xD
Lan Stephen King bıktım senden ya hayallerimi çalıyosun ya hayatımı zindana çeviriyosun. Senin yüzünden hala palyaçolara korkarak bakıyorum ve bilmemkaç yıl önce yazdığın o kısacık hikayen yüzünden lavaboya fazla eğilemiyorum dibindeki delikten bi el çıkıp boğazıma sarılacak diye No Ayrıca bi daha doğuya giden bi uçağa hayatta binmem.
Bi gün kafayı yicem zaten senin bütün kitaplarını tamamlamaya çalışırken.
Raineeeeeyy ölmediiiiii yüreğimdeeee yaşıyooooooorr
İdolüm benim Twisted Evil
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 11:46 pm

kaşınıyorum,
babam uyuyor burda,
ben yazıyorum,
sinir oluyor banaaaaaaa XD

ooooo x
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 11:47 pm

bu arada sedaaa armut yeni resim çekmiş Very Happy aaahahaa.
xD
üstsüz , bu da moda oldu herhalde Very Happy
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 11:23 am

Yok. Suspect
Hayır o kadar çok can sıkıcı şey var ki aslında.
Başta şu anda evde pc başında oturmak.
İkincisi insanların beni sinir krizine sokmak istemeleri ve benim sinir krizine girme eğilimim.
Öte yandan yakında abimin gelecek olduğunu bilmek bir nebze rahatlatırken okulların bir hafta erken açılacağı dedikodusuna sinir olmak...
Okulların açılması abimin gelişiyle çakışmasaydı belki sinir olmazdım.
Bir de başım çatlıyor ki o apayrı bir vaka.
İyi misin? sorusundan nefret ediyorum. pale
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 12:23 pm

ya harry potter'ı 2009 temmuza atan tüm yetkilileri boğazlamak istiyorum Twisted Evil
neyse umudum twilight o da daha fazla gecikmeden gelir inşallah 9 ocağa inanılmaz hazırladım kendimi ilk geldiği gün ilk seansına gitmek istiyorum sinemada tek başıma olmak ve doya doya izlemek istiyorum tabi bunun mümkün olmadığını da biliyorum Sad
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPaz Ağus. 17, 2008 4:21 pm

of of of beklemekten sıkıldım artık birde umarım düşündüğüm şey olmamıştır yoksa çok üzülürüm:( of düşünmekten yemek yiyemiyorum bir deri bir kemik kaldım Razz
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPaz Ağus. 17, 2008 10:53 pm

yatmalıyım sabah dokuzda dershane var ama uykum yok of yaa şimdi çikolata olsa nasıl güzel olurdu gerçi mutfakta var galiba ama ben başka çikolata istiyom mutfaktaki güzel değil galiba yine çikolatalı gofret krizim yaklaşıyo Shocked
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 2:53 pm

şu an çok sıkıldım çünkü dido yanımda Razz şaka şaka (Mod olduğu için kıvır hemen Razz)
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 6:58 pm

annem mutfağı toplamamı söylüyo kurtarın beniiiiiiiiii Evil or Very Mad
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 9:09 pm

nedenini bilmediğim bir sıkıntı var içimde sanırım yıldızları izlemek için aşağı inmeliyim..
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyCuma Eyl. 05, 2008 6:20 pm

saatlerce pc başında oturmaktan sıkıldım sabahtan beri kimseyle konuşmadm aynı zamanda açım No
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptyPaz Eyl. 07, 2008 1:14 am

aynı şeyleri düşünmekten sıkıldım :S sürekli aynı karara varıyorum ama o karar benim istemediğim yönde olduğu için tekrar düşünmeye başlıyorum ama kabul etmeliyim o istesede istemesede umut yok Sad
aliye

aliye

MesajKonu: Geri: Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...   Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa... EmptySalı Eyl. 09, 2008 7:51 pm

kendimden küçük bazı kişilerle anlaşmak ne kadar da zormuş yaa

Şu an çok sıkıldım, içimdekileri burayaaa...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki