Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bil bakalım ben kimim?

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:23 am

jacob

bende tekerlekli sandalyede yaşıorum Razz oğluma bellayı vampirlerden korumasını söledim Razz
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:25 am

billy

keşke bella ne olduğumu öğrenmeye çalışmasa onu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:26 am

edward mı? Rolling Eyes

bende vampirlerin manevi annesiyim :d
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:27 am

Esme

Bella okula ilk geldiğinde çok sevecen davrandım. Gerçekten onu beğeniyorum ve o ucube Edward'ın yanında olması sinirlerimi bozuyor. Bu arada Jessica sürekli peşimde.
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:28 am

mike

bende annemin başka biriyle yaşamasına anlayış gösteriyorum bu kasabaya alışamayacağımı düşünmüştüm ama artık burda olmak istemem için bir nedenim var:d
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:29 am

bella

mike'a gıcık oluyorum bella'ya asılıyor sürekli birbirimizle uğraşıyoruz ama bella'nın ikimizi de taktığı yok
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:33 am

eric

bellanın benden hoşlandığını sanmıştım sahilde öyle gözüküyordu ama partide edwardlaydı Rolling Eyes Razz
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:35 am

jacob

bella'ya gıcık oluyorum çünkü sürekli cullen'ın yanında olmasına rağmen tyler onu mezuniyet balosuna götüreceğini söylüyor
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Bil bakalım ben kimim?   Bil bakalım ben kimim? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 23, 2008 10:46 am

lauren

bende kabile reisi olarak görevlerimi yerine getirmeye çalışıyorum ama tekerlekli sandalyem bunu biraz engelliyor bellayı pis kan emicilerden uzak tutmaya karar verdim :S

-twilight-

Bil bakalım ben kimim?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2