Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Işte Playlist!

+6
gölgeharamisi
april.rain
eLLie
Lord_Revan
alice
edwardbells*
10 posters
YazarMesaj
edwardbells*

edwardbells*

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:18 pm

Aman tanrım affraid
işte twilight serisinin playlist iii!!!!!!
belki önceden görmüştünüz ama paylaşmak istedim =)

http://stepheniemeyer.com/bd_playlist.html

xxxxxxxxxxxxxxxxx
alice

alice

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:22 pm

vuuu ben görmemiştimm silent
Lord_Revan

Lord_Revan

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:25 pm

İndirmek için torrente hücum ettim. Teşekkürler.
edwardbells*

edwardbells*

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:26 pm

alice demiş ki:
Yardımcı olduğuma sevindim =]

xxxxx
edwardbells*

edwardbells*

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:26 pm

Lord_Revan demiş ki:
İndirmek için torrente hücum ettim. Teşekkürler.
hehe aynen, ne demek ^^
alice

alice

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:35 pm

edwardbells* demiş ki:
alice demiş ki:
Yardımcı olduğuma sevindim =]

xxxxx
dinliyorum şimdi hepsini tek tek Razz
çokkk çook sağol canımm harika oldu I love you
eLLie

eLLie

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptySalı Ağus. 05, 2008 8:54 pm

Kac tane değisik playlist yayınlamıslardı, umarım bu doğrudur artık. Sitede olduğuna göre... Güzel sarkılar yine de ^^
edwardbells*

edwardbells*

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptySalı Ağus. 05, 2008 10:59 pm

eLLie demiş ki:
Kac tane değisik playlist yayınlamıslardı, umarım bu doğrudur artık. Sitede olduğuna göre... Güzel sarkılar yine de ^^
Umarım ama bence de doğrudur bu ya sonuçta offical sitede yayımlamşlar ^^
ama Muse daha fazla olabilrdi yani.. en çok eclipse de var gözüküyor ee eclipse in yeri de ayrı hani.. ^^

xxxx
april.rain

april.rain

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 2:19 pm

Her kitabında ayrı bi playlist'i var aslında zaten görmüşsünüzdür eminim incelerken. Burdaki toplama gibi bişey sanırım pek anlamadım Embarassed
Sevdim şarkıları. Kitabın karamsar havasını yansıtan güzel şarkılar var içinde Very Happy
edwardbells*

edwardbells*

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 5:05 pm

april.rain demiş ki:
Her kitabında ayrı bi playlist'i var aslında zaten görmüşsünüzdür eminim incelerken. Burdaki toplama gibi bişey sanırım pek anlamadım Embarassed
Sevdim şarkıları. Kitabın karamsar havasını yansıtan güzel şarkılar var içinde Very Happy

kesinliklee^^
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 10:55 am

Ben şarkıları bulamıyorum sizin nerden dinlediğinizi sorabilir miyim? Embarassed
Dora

Dora

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 10:59 am

Listenin altında dinlemek için yer var canım. Smile
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyCuma Ağus. 15, 2008 2:54 pm

Embarassed rezil oldum :d nese teşekkür ederim şarkılar benim hoşuma gitti:d
Angélique

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:38 pm

[i]Siteye yeni üye oldum ve 'ne var ne yok' diye gezinirken gördüm bu başlığı... Ben playlist'i görmemiştim ve playlist'inin olduğundan haberim de yoktu. Çok iyi düşünülmüş bir çalışma bence playlist, şarkılarda çok güzel seçilmiş... Very Happy
april.rain

april.rain

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 4:35 pm

Stephenie deli bi muse hayranı bu arada. Myspace sayfasında tüm muse üyeleriyle fotoları falan var Very Happy
http://www.myspace.com/stephenie_meyer 'dan bakılabilir flower
edwardbells*

edwardbells*

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 5:14 pm

evet aynen öyle zaten breaking dawn ı muse a adamış!
ne denir bilemiyorum bizi de gerçmiş stephenie abla hayranlık konusnda Very Happy!
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 10:50 am

şarkıları şöyle bi tekrardan dinledim çok güzeller yahu Twisted Evil Very Happy
EsRard

EsRard

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 4:47 pm

my chemical romance ve smashing pumpkins in olmasına sevindim harika şarkılar cheers myspacede stephenie meyer ı ekledim muse manyağı ya müzik zevkide çokk iyiymiş pirat
sLn

sLn

Işte Playlist! Empty
MesajKonu: Geri: Işte Playlist!   Işte Playlist! EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 9:51 pm

twilight playlist indeki muse un time is running out ı bağımlılık yaptı kendimi kurtaramıyorum bi de twilight da şarkının dizesi you'll bi the death of me geçnce içim bi garip oldu okurken Very Happy

Işte Playlist!
1 sayfadaki 1 sayfası