Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

boşlukları tamamla:d

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Dora

Dora

boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 11:29 am

Saat gece yarısını iki gece yakınımda ol kelebeğim. Arı çok uzağıma uçar [Nası bişiy oldu o ya Suspect lol! ]

Yeşil....gerçek....aşk....ölümsüzlüktü
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 11:44 am

yeşil kalbimdeki gerçek sevda olsada kırmızı aşk her zaman ölümsüzlüktü silent

bu...gezme.....alışveriş.....misafir:d
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 2:36 pm

bu ne biçim gezme kardeşim ne güzel alışveriş yapıcaktık engelledi hain misafir:d

bazen.............................yaparsan........................bazen
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:27 pm

bazen istediğin herşeyi yaparsan istediklerinden sıkılırsın ama bazen de istediklerin seni daha da çok içine çeker:D

puff....foto.....bulduk....gözükmüo....ne iş?
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:32 pm

puff kırk yılda bi foto gördüm onuda nasıl bulduk anamadım ama gözükmüyo ya ne iş?

belki......................girdim...........................ararken................buldum
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:38 pm

belki bir tane daha bulurum daha yeni siteye girdim başka bir şey ararken onun fotosunu buldum...

buldunda.....keşke......gözükse.....dimi?:d
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:43 pm

buldunda iyi oldu sanki keşke daha iyi gözükse o zaman iyi olurdu demi

bu.....................dövcen......................bunuyo
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 5:51 pm

bu kadar yeter sanki beni dövcen daha yaşın genç ama böle davranman tuhaf elalem 50 yaşından sonra bunuyo..

yemek....mis....makarna....olmadıSad
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 8:30 pm

yemek yemek istiyorum mis gibi bir makarna olsa ama şimdi canım çekti yaa hiç olmadı Sad

acaba..................................olmasa.........................demi..........................anlamıyorum....................oluyo
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 19, 2008 11:28 pm

acaba umutlar olmasa yaşayabilir mi insan yaşar demi? belkide yaşayamaz bunu hiç anlayamıyorum bazen umutlar herşeyim bazende en nefret ettiğim şey oluyor...

birkaç.....aldım.....su.....birazdan
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 12:46 pm

birkaç ısırık aldım kardeşimin çikolatasından susayacağım birazdan

yani............................olsun........................puff.....................yok........................neyse
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 12:48 pm

yani şöle ilginç bir şeyler olsun olma mı puff nden hayatımızda ilgiçn bir şeyler yok belki vardır da biz göremiyoruzdur neyse..

yalan....kötü.....gebertcem.....neseki.....taşınıo
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 3:21 pm

yalan söliyip duruyo kötü olacak böle giderse gebertcem geri zekalıyı neyseki kurtuluyorum okuldanda ayrılmış ve taşınıyo

ayıp....................ama.....................süt.........................dimi.............yani
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 4:49 pm

ayıp oluyor ama bu yaşta süt mü içilir dimi? git gazoz felam iç yani..

beklersin...istanbul...umut...tatil....deniz
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:33 pm

beklersin gitmeyi istanbul'a bir unut belki gelecek tatilde yine gidersin oh mis gibi güneş, deniz

acaba....................daha.......................olur.....................olmayadabilir
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:51 pm

acaba biraz daha sabretsem mi? bir türlü karar veremedim beklediğim şey belki olur ama olmayadabilir...

sessizlik....yalnızlık....ağrı...acı...kan
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:52 pm

sensizlik daha kötü yanlızlıktan kalbimde bir ağrı var sanki bu acıyı tarif etmek imkansız içim kan ağlıyor pale

lütfen...............tahta...................solo.................güzel................olur
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:54 pm

lütfen kapatın şu müziğin sesini tahta bile oynuyor ev yıkılcak solo dinleseniz daha güzel daha hoş olur

ayna....umursamazsııın.....uyuyorsun.....kendine......olur musun?
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:57 pm

aynalar yansıtmaz içini ama sen umursamazsın resmen uyuyorsun lütfen kendine sor sevgilim olur musun? Razz

güzel...............ama...........olabilirdi...................yani.................tek................olmazki
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 6:04 pm

güzel insan ama içi de güzel olabilir di değil mi yani tek görünüşle bu iş olmaz ki:D

ben....yazmak....istemiştim:d
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 6:08 pm

ben onu yazmak çok istemiştim:d

her................yanlış.....................galiba.................gelcek......................kaçtım
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 8:09 am

her doğrum yanlışımın esiri kaldı galiba yakında gelcek olaylardanda ben sorumlu tutulacağım o zaman ben kaçtım Razz

bir....kardeş.....mouse....yenge....kedi:D
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 10:57 am

bir insan kardeşiyle böylemi kavga eder ya mouse kavgası resmen yangem olsa bize şöyle derdi: kedi:D

saçmalamak................sanat.....................kimse.....................güzel.........................yapamaz
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:09 am

saçmalamakta bir sanat ve buna yeteneği olmayan kimse bu işi güzel ürünler ortaya koyarak yapamaz

belki....sadece....ingilizce....kalem....bakalım
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:28 am

belki ingiltereya gitmeliyim sadece bir ayda ingilizce geliştiremesemde tüy kalem alırım nese hadi bakalım

..............kantin.................yaaa

boşlukları tamamla:d
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki