Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

boşlukları tamamla:d

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:38 am

off şimdi kantinde olmak istiyorum ama oda orda olsun yaa

kimse....gelecek....hayat....beklemez:d
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:43 am

kimse gelmeyecek gelecekte buraya sen beklersin ama hayat asla beklemez

neyse.......................olur.................ama......................olmaz
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 12:18 pm

neyse umarım her şey dilediğin gibi olur ama çok yüksek şeyler beklersen tabi olmaz:D

ben....harry potter......okucam:D:D
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 12:34 pm

ben gidiyom harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı okucam:D Very Happy

yav........................olur.........................olmaz.......................karışma.....................sana
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 4:05 pm

yav sende olur olmaz konuşuyorsun kaç kez dedim karışma lafıma diye sana

kim....bilir....başka....umut...hayat....kader.....çirkin...bela
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 5:27 pm

kim derdi bilir bilmez iş yapacağına başka şekilde umut verincce hayat güzel olur kaderle oynamak çirkin bir beladır
(hayatımda daha önce hiç bu kadar şaçmalamamıştım)

canım.........................ayıp.......................topla............................oldu............................cadı.....................şeftali
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 8:26 pm

canım bu kadar saçmalamakta ayıp olur sen git tarlanda meyveni topla bak ne güzel mevsim geldi meyveler oldu diğerleri gibi cadı olup saçmalama şeftali bile yiyebilirsin ama tarlanda dur:D

çok....uzun....göz.....keşke....istemiyor....insan
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 1:19 am

çok canım sıkıldı bilgisayar karşısında çok uzun kalmamalıyım gözlerim ağrıyor keşke gözler hiç yorulmasa kalkmak istemiyor bu koltuktan insan

uyku...................gibi......................çiçek................rüya......................inşallah..................nerdeeee Evil or Very Mad
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 9:32 am

Uyku çimenlere uzanmak gibi her yer çiçek açar rüyanda ama inşallah bitmez demek yetmez kaybolmamasına.. kaybolmasama ama nerdeee Rolling Eyes

Yaşlanmış......lacivert.....gökyüzü.....kayan.....mutluluklar
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 10:57 am

yaşlanmış hüzünlerim lacivert bulutlara karıştı gökyüzünde; kayan her her yıldız bir umudum oldu nerde o hiç bitmez sandığım mutluluklar?

sessiz.....hüzün....şiir....şair....kader
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:19 am

Sessiz bir çığlıkla baş gösteren hüzün şiirinde şair der ki kaderler içindir hüzün

Yokluk....geçmiş....gelecek.....gülümse.....ortası.....bitti
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:21 am

yokluk hiç bir şey değil geçmişe bak geleceğini şekillendir ve gülümse paramız bitti ama hayatın ortası daha Very Happy para bitti pul bitti önemli değil:D

kedi...mama....boşluk.....tamamla:D
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:23 am

Kedi mamasını yerken sen boşlukları tamamla

Kaç....ağla..... geçer....susuz
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:24 am

kaç hemen ve git orada ağla ağlayınca geçer ama susuz olmaz (epey saçmaladım ha:D)

kim....bilir....kaç...gün..hayat..gider...böyle
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 11:53 am

kim ne bilir ki kaç kere sayılmaz günler hayat almış başını gider kimseyi beklemez böyle

edebi......................sinir.................iyiydi.............................ama.....................olcak............offf
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 3:06 pm

edebi şeylerden nefret ediyorum hepsi çok sinir aslında şiir yazmak iyiydi ama artık ilham gelmiyor Sad ileride ne olacak bilmiyorum bildiğim tek şey şu an edebiyattan soğuduğum offf

gerilim....izledik....duvar....gözler.....yaş
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 4:18 pm

gerilim filmi izledik şimdi duvar hareket ediyo gibi geliyo gözlerim bozulcak zaten korkudan yaşardılar

süpürge.....................olur....................dimi...................şeftali.......................kafayı yedim
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 22, 2008 9:42 pm

süpürge olsa şimdi şurda ne güzel olur ama harry potterdaki süpürgelerden dimi?O süpürgeye binip şeftali almaya giderdik ne güzel, şeftali almaya mı giderdik bir insan uçan süpürgeye binerde şeftali almaya mı gider yaw? iyice kafayı yedim Very Happy

uzun....kısa....bazen...her zaman....zıt...eş anlam....asıl....kim yemiş kafayı?Very Happy
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 12:16 pm

uzun insan kısa insan fark etmez ama bazen hatta her zaman uzun daha iyi diyorum söylediklerim birbirne zıt ama napıyım eş anlamlı kelimeleri sevmiyorum gördün işte asıl böyle yeni kafa şimdi söle bakalım kim yemiş kafayı? Very Happy

okul......................eksik...............hemde.....................olmıcak..............ama.................olur....................alışırız
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 02, 2008 1:04 am

okul bu yıl çok eksik olacak hemde çok aslında böyle hiç güzel olmıcak gibi geliyor bana ama insanlar için her şey bir süre sonra olur hale geliyor buna da alışırız..

insanlar....bilse.....görse....anlasa....iyi....düşünüyorum
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 10:49 pm

insanlar ne kadar saçma davrandıklarını bilseler ve görseler hele bide anlasalar iyi olur diye düşünüyorum

offf................harika....................kitaplar..................dördüde................kitaplığım....................mutluyum lol! cheers
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 12:46 am

offf bu gerçekten çok harika bir şey kitaplar elimde ve dördüde adeta kitaplığımdan bana gülümsüyor bu yüzden çok mutluyum

deli....saçma....araba....çığlık...baba....telefon....sabır
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 2:57 am

delirecem yaa saçma sapan şeyler düşünüyorum mesela bir arabaya atlayıp 200 basmak, sesim kısılana kadar çığlık atmak, babam gider gitmez telefona sarılmak Allah'ım sabır

piyano....................kazak.................çıldırcam................okul.......................hep......................off
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 07, 2008 1:32 am

piyano çalarken giydiği kazak müthiş Very Happy bu resme baka baka yakında çıldırcam bana tek hatıra bu resim oldu okul bile boş geliyor oysa ben onu hep orada görmeye alışmıştım off

yeni...hoşgeldin.....telefon.....ne.....yapcam?
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 3 EmptyPaz Eyl. 07, 2008 2:45 am

yeni biri geliyo hoşgeldin derken telefon çalıyo ne olduğu şaşırıyorum iki saat düşünüyorum şimdi ne yapcam? Very Happy

al...............elma...............olur..............dna................ya da.................karanfil...................piyon.............şah Very Happy

boşlukları tamamla:d
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki