Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Film erken mi geliyor!!!!!

+4
april.rain
L.I.Y.A.R
gölgeharamisi
diadem
8 posters
YazarMesaj
diadem

diadem

Film erken mi geliyor!!!!! Empty
MesajKonu: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 2:38 pm

Stephenie Meyer'in Official sitesinde ve daha bir çok Twilight sitesinde yayınlanan habere göre Twilight 21 Kasım 2008 de bizlerle Surprised Haberin doğruluğundan eminim ama bu tarihin Türkiye'ye de vurup vurmayacağı muallakta kalan bir konu Sad En kısa zamanda haberi çevirip koymaya çalışacağım Smile
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 3:06 pm

cheers cheers heyo oley yupppi hobarey:D bundan daha güsel bi haber olamaz :d hele birde harry potteren filmi 17 temmuz 2009a ertelendikten sonra:(
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 3:11 pm

zaten Harry Potter ertelendiği için sanırım bu erken geliyor çünkü amerikada neredeyse Harry kadar hayran kitlesi varmış kitabın Very Happy ama tabiülkemize bu terihte gelmiyor olabilir tüm haberi çeviremedim daha çünkü
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 6:04 pm

Evet doğru bu haber kesin Kasım'da geliyor film. E bize de geç gelecek olsa bile en fazla aralıkta gelir diye düşünüyorum. 2009'a kalmayabilir Smile

Orijinal haber:

Movie News Flash!

So, many of you have heard that the release of the sixth Harry Potter movie, Harry Potter and the Half-Blood Prince, has been moved from this Thanksgiving to next summer. First and foremost, please know that this schedule change has absolutely nothing to do with Twilight, me, or Summit Films (so enough with the imdb death wishes, okay?). This is Warner Bros. decision, and it was not motivated by anything Twilight-related.

Now for the good news! Though we're all sad to have to wait for Harry Potter, this open spot at the theater creates a cool opportunity. The good people at Summit were thrilled to let me know that now Twilight fans are going to get their movie three weeks earlier than scheduled. That's right—Twilight will be released in theaters November 21st! Let the merry-making commence!

--Stephenie
april.rain

april.rain

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 1:12 pm

3 hafta 3 haftadır süper bi haber bu Very Happy
Türkiyeden de bi açıklama beklicez artık Smile Umarım bizimkilerde erkene alırlar. Yani alınır öyle değil mi ?
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 9:23 pm

evet alınır yani umarım alınır:D cheers oley oley:D
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptySalı Ağus. 19, 2008 9:38 am

Heyoo yupyup cheers
Sevindim. Cool
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 8:24 am

yha türkiyeyede aynı günde gelceğine dair bir bilgi var mı?
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 11:11 am

gölgeharamisi demiş ki:
yha türkiyeyede aynı günde gelceğine dair bir bilgi var mı?

ben dün internette baya baktım hatta summitin official sitesine girdim ama sadece tek bir tarih var: 21 Kasım. ülkelere ayrı ayrı tarih vermemişler inşallah tüm dünyada aynı andadır
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 4:38 pm

cheers evet ya neden hep türkiyeyi kayırıyorlar anlamıyorum bizde tüm dünyayla aynı tarihte erkenden seyredelim ne güzel:D:D cheers
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 2:46 pm

üzülerek söylüyorum bu tarih sadece amerika için geçerliymiş
hayallerim yıkıldı ya galiba biz yine 9 ocakta izlicez en iyi ihtimalle belki 12 aralık ama 21 kasım değil Crying or Very sad pale
aliye

aliye

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPaz Eyl. 07, 2008 4:25 pm

pfff izleyelim de ne zaman olrsa olsun.ama erken olması tercihimdi
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPaz Eyl. 07, 2008 4:26 pm

kendimi yurtdışına göre ezik hissetmek istemm geç izleyerek Razz
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPaz Eyl. 07, 2008 4:35 pm

ya neden yaaa Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad melez prens vaktinde geliyor olsaydı en son türkiyede gösterime girecekti neden hep en son türkiye neden gecikmeli oluyor bizde Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPaz Eyl. 07, 2008 4:36 pm

yok ya aslında o kadar da diil japonyada fln aşırı geç gelio o bakmdan yine daha iiyiz
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPaz Eyl. 07, 2008 10:26 pm

eh batıdan doğuya gittikçe süre uzuyor sanırım (filmi kargoyla mı gönderiyolar acaba Razz Razz )
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPtsi Eyl. 08, 2008 3:08 pm

gölgeharamisi demiş ki:
eh batıdan doğuya gittikçe süre uzuyor sanırım (filmi kargoyla mı gönderiyolar acaba Razz Razz )
hehe bu kargodan bile fazla uçakla falan diil tren deniz yoluyla fln gidiyor herhalde Razz
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPtsi Eyl. 08, 2008 3:17 pm

sLn demiş ki:
gölgeharamisi demiş ki:
hehe bu kargodan bile fazla uçakla falan diil tren deniz yoluyla fln gidiyor herhalde Razz

biz bir koşu gidip alıp gelsek mi ki Razz
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPtsi Eyl. 08, 2008 3:34 pm

gölgeharamisi demiş ki:
sLn demiş ki:
gölgeharamisi demiş ki:

biz bir koşu gidip alıp gelsek mi ki Razz
valla mümkün olsa giderdim Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPerş. Ekim 23, 2008 11:10 am

eevt bu konu hakkında epey gerilim oldu ama Smile film 9 ocak zannediyordum ben az önce okuduğuma göre 12 aralıkmış Rolling Eyes bu konuda tam fikri olan?
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Film erken mi geliyor!!!!!   Film erken mi geliyor!!!!! EmptyPerş. Ekim 23, 2008 9:26 pm

gölgeharamisi demiş ki:
eevt bu konu hakkında epey gerilim oldu ama Smile film 9 ocak zannediyordum ben az önce okuduğuma göre 12 aralıkmış Rolling Eyes bu konuda tam fikri olan?

12 Aralıktır bence. Max Payne bile Amerika'yla aynı gün geldi yahu. Twilight'ın hiç gecikmemesi lazım bence.

Film erken mi geliyor!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-