Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kitap okuma alışkanlığımız ne kadar?

5 posters
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

kitap okuma alışkanlığımız ne kadar? Empty
MesajKonu: kitap okuma alışkanlığımız ne kadar?   kitap okuma alışkanlığımız ne kadar? EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 3:55 pm

günde kaç sayfa kitap okuyoruz ve bunu bir alışkanlık haline getirdik mi? Yoksa sadece gerektiği zamanlarda mı kitap okuyoruz? cevapları alalım Razz Wink
Lord_Revan

Lord_Revan

MesajKonu: Geri: kitap okuma alışkanlığımız ne kadar?   kitap okuma alışkanlığımız ne kadar? EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 7:58 pm

Eğer bir işim çıkmazsa 2 günde 1 kitap okumaya gayret gösteriyorum. Eğer çok çok uzunsa 3,4 gün alıyor.
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: kitap okuma alışkanlığımız ne kadar?   kitap okuma alışkanlığımız ne kadar? EmptySalı Ağus. 26, 2008 11:35 am

bende günde 150 sayfa okumaya özen gösteriyorum eğer okuyamayacak durumdaysam hiç değilse bir 50 sayfa okumadan yatmıyorum Very Happy
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: kitap okuma alışkanlığımız ne kadar?   kitap okuma alışkanlığımız ne kadar? EmptySalı Ağus. 26, 2008 3:09 pm

Ben normalde pek kitap seven bir insan değilimdir aslında Very Happy
Twilight serisinde böyle bir hız oldu 3 günde bitiriyorum yani. =/
Eğer sevdiğim (konusunu) ve akıcı romanlar varsa kısa sürede bitiyor,
ama keşke de bir kitap okuma alışkanlığım olsa, gerçekten yok öyle bişeyim.

XO.

E
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: kitap okuma alışkanlığımız ne kadar?   kitap okuma alışkanlığımız ne kadar? EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 11:38 am

bende sevdiğim kitapları su gibi okurum Smile
ama her zaman çıkmıyo sevdiğim bir kitap sürekli elinde okuduğu bir kitap olan bir insan değilim yani Sad
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: kitap okuma alışkanlığımız ne kadar?   kitap okuma alışkanlığımız ne kadar? EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 4:46 pm

kitabin konusuna ve diline bağlı. yani akıcı bir dili ve sürükleyici konusu varsa zaten bırakamıyorsun ,hemen bitiveriyor. alışkanlık olarak belli bir alışkanlığım var denemez canım istedikçe ya da gerektikçe okurum

kitap okuma alışkanlığımız ne kadar?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-