Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu

2 posters
YazarMesaj
diadem

diadem

Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu Empty
MesajKonu: Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu   Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu EmptyCuma Ağus. 29, 2008 9:29 pm

Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu 135633_2
Psikolo&Psikoterapist Mehtap Kayaoğlu Bireysel Psikoterapi,çocuk ve ergen terapisi,evlilik terapisi ve evlilik danışmanlığı yapıyor.

Çeşitli gazete,dergiler de yazıyor. Radyo programı ile dinleyenlerine yardımcı olmaya çalışıyor.

Öpücük Kutusu 9 öyküden oluşuyor.Bu öykülerde çocuk ve ergenlerin gelişmekte olan dünyasındaki yaşanmış deneyimleri bulacaksınız.

Şu ana kadar okuduğunuz çeviri psikoterapi öykülerinden farklı olduğunu sade ve akıcı dilinde,çözümlerde ki yaklaşımlarda bizim kültürümüze ait olan sevgi ve sıcaklıkda bulacaksınız. Çözümün sevgide olduğunu hissedeceksiniz Bizlere de belki şunu hatırlatacak ,içimizde hep çocuklarımız ve yakın çevremiz için beslediğimiz sevgiyi yarınlara bırakmak beklenmedik ölçüde sorunları davet edebilir.

Belki sizinde etrafınızda 8 yaşında annesini ve kıssa bir süre sonra babasını kaybettikten sonra yakınlarını kaybetmemek için konuşmama karı alan bir Sema vardır.

Belkide tüm ailesini kaybetmiş ve yeni bir aile bulmak zorunda kalıp size sığınan Ahmet

Belki de sizden veremediğiniz sevgiyi almak,sizin dikkatinizi çekmek için farklı dışa vurumlar gösteren çocuklar,o delianlılık,genç kızlık dönemlerinde dikkatsizce söylenmiş bir söz onların yeni yapılandırmaya çalıştıkları dünyalarını nasıl etkilendiğini okudukça sizde sıksık hüzünlenip hatalarınızı görme fırsatı bulacaksınız.

Mehtap Kayaoğlu’nun kitabını okuduktan sonra körpe dünyalara bakışınız değişirken içinizde sakladığınız sevgi dışarı çıkacak yada daha da büyüyecek

ben psikoloji kitabı okumayı sevmem ama bu kitabı tek solukta okumuştum gerçek haayt öykülerinden derlenmiş ve gerçek bir psikoloğun yazdığı harika bir kitap Smile
Egeedward
Admin
Egeedward

Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu Empty
MesajKonu: Geri: Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu   Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu EmptyCuma Ağus. 29, 2008 9:39 pm

vay,güzelmiş :]
psikolojiyi çok severim valla xDDD <3
dersini tabii ahaha bilmiyorum hiç kitaplarını okumadım ama
bakalım , daha sırada çok kitap var onu da sıkıştırırım bir yere =)

Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu
1 sayfadaki 1 sayfası