Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Aşkın Kitabı - Becoming Jane

3 posters
YazarMesaj
diadem

diadem

Aşkın Kitabı - Becoming Jane Empty
MesajKonu: Aşkın Kitabı - Becoming Jane   Aşkın Kitabı - Becoming Jane EmptyCuma Ağus. 29, 2008 9:33 pm

Aşkın Kitabı - Becoming Jane Becoming_jane_2007

Tür : Romantik / Dram / Biyografi
Gösterim Tarihi : 7 Eylül 2007
Yönetmen : Julian Jarrold
Senaryo : Kevin Hood , Sarah Williams
Görüntü Yönetmeni : Eigil Bryld
Müzik : Adrian Johnston
Yapım : 2007, İngiltere / ABD , 120 dk.

Oyuncular

Anne Hathaway (Jane Austen) , James McAvoy (Tom Lefroy) , Julie Walters (Mrs. Austen) , James Cromwell (Rev Austen) , Maggie Smith (Lady Gresham) , Joe Anderson (Henry Austen) , Laurence Fox (Mr. Wisley) , Jessica Ashworth (Lucy Lefroy) , Elaine Murphy (Jenny)

18. yüzyıl İngiltere'sinde bir kadın için tek bir kurtuluş yolu vardır: zengin bir erkekle evlilik yapmak! Jane Austen, fakir bir ailede yetişmiş olmasına rağmen yazarlık konusunda farkedilmesini sağlayacak denli etkili yeteneklere sahiptir. Fakat bu yeteneklerin bir kadın olarak toplumda hiçbir değeri yoktur. Kendini gösterebileceği tek yol, zengin Wisley ile evlenmesidir.

Ailesinin tüm baskılarına rağmen bu teklifi reddeden Jane, yetenekli genç avukat Tom Lefroy ile tanışacak ve bu kendine güvenli genç adamla birbirlerine olan aşkları, sahip oldukları herşeyi bir kenara iterek yeni bir hayata başlamaları için büyük bir cesaret verecektir.

Hiç evlenmemiş ve son derece soğuk bir kadın olarak tanınan İngiliz yazar Jane Austen'ın olgunluk dönemi eserlerine ilham olan 20'li yaşlarında yaşadığı tutkulu bir aşkın hikayesini anlatan Aşkın Kitabı'nda başrolleri Anne Hathaway ve James McAvoy paylaşıyor.

aşk ve gururu beğenen herkesin mutlaka izlemesi gereken bir film bence. gerçekten çok güzel aşk ve gurur kadar olmasada insanı etkisinde bırakıyor hatta ben ağlamıştım biraz Embarassed
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Aşkın Kitabı - Becoming Jane   Aşkın Kitabı - Becoming Jane EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 5:00 pm

James McAvoy Suspect Bitirdi o adam beni. Ne yalan söyliyim. Filmi onun için izledim. afro
Ama film çok güzeldi. I love you
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Aşkın Kitabı - Becoming Jane   Aşkın Kitabı - Becoming Jane EmptySalı Eyl. 23, 2008 5:04 pm

bu akşam bu filmi izlemeyi planlıyorum Rolling Eyes aşk ve gurur kadar olmasada güzeldir sanırım Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Aşkın Kitabı - Becoming Jane   Aşkın Kitabı - Becoming Jane EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 10:32 pm

nedense izlerken sıkıldım yaw kapattım yarısında Suspect

Aşkın Kitabı - Becoming Jane
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-