Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Twilight'a Paramore'dan şarkı

3 posters
YazarMesaj
sLn

sLn

Twilight'a Paramore'dan şarkı Empty
MesajKonu: Twilight'a Paramore'dan şarkı   Twilight'a Paramore'dan şarkı EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 3:09 pm

Paramore Twilight adlı filmin soundtracki için yepyeni bir şarkı kaydetmeye hazırlanıyor.

Twilight'a Paramore'dan şarkı 0110

Solist Hayley Williams'ın resmi blog sayfasında yaptığı açıklamaya göre grup Twilight adlı film için kayıda girmeyi planlıyor. Grubun dağılacağı yönündeki dedikodular için de Williams şunları söylüyor: "Grubun dağılması gibi bir durum söz konusu değil. Yeni albümümüz için çalışmalara bile başladık."

link de burda efenim yabancı sitede bulursam onu da yollarım:
http://www.mtv.com.tr/newsID.aspx?NewsId=3704
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Twilight'a Paramore'dan şarkı   Twilight'a Paramore'dan şarkı EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 3:18 pm

paramore gerçekten süper bi grup ve bu haberi okuyunca çok sevindim ve daha detaylı baktım

grup 2 şarkı kaydedicekmiş ve birinin adı decode imiş. diğerinin ismi ise henüz belli değilmş. Grubun solisti büyük bir twilight hayranıymş.bir şarkı edward la bella arasndaki öfke, gariplik ve kafa karışıklığı hakkında olcakmş. aynı zamanda decode için önümüzdeki ay bi de video geliyormuş Very Happy gerçekten süper ve de link:

http://www.mtv.com/movies/news/articles/1595214/20080919/story.jhtml

ve bu resmleri de paramore un sitesinde buldm aynı zamanda haley e haley lamb denio Very Happy

Twilight'a Paramore'dan şarkı 0img00022jm9.thTwilight'a Paramore'dan şarkı Thpix Twilight'a Paramore'dan şarkı 0img00032ji1.thTwilight'a Paramore'dan şarkı Thpix Twilight'a Paramore'dan şarkı Img00364hq6.thTwilight'a Paramore'dan şarkı Thpix

En son sLn tarafından Ptsi Eyl. 22, 2008 8:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Twilight'a Paramore'dan şarkı   Twilight'a Paramore'dan şarkı EmptyPtsi Eyl. 22, 2008 5:49 pm

Enee O.o
Süper haber. afro
Paramore severek dinlediğim bi' grup.
Hayley'e öpücükler. Razz Cool
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Twilight'a Paramore'dan şarkı   Twilight'a Paramore'dan şarkı EmptySalı Eyl. 23, 2008 4:29 pm

Paramore'u zaten çok seviyordum şimdi daha da bir sevdim ^^

Twilight'a Paramore'dan şarkı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-