Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Robert enler listesinde

5 posters
YazarMesaj
diadem

diadem

Robert enler listesinde Empty
MesajKonu: Robert enler listesinde   Robert enler listesinde EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 11:00 pm

bizim güzel vampirimiz How To Be'deki rolüyle Fransa da düzenlenen Strasbourg Ulusal Film Festival'inde (sanırım) en iyi erkek oyuncu (gibi bişi) listesinde ikinci seçilmiş Very Happy benim garibime giden ödülü How To Be'deki rolüyle almış olması Laughing gerçi izlemedik filmi ama Very Happy
tam liste burada

not: benim kıt ingizlicem "feature" kelimseini yanlış çevirmiş olabilir kusura bakmayın ingilizcesi iyi olan bir arkadaş hatam varsa (muhakkak vardır) düzeltirse çok mutlu olurum Very Happy
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Robert enler listesinde   Robert enler listesinde EmptySalı Eyl. 30, 2008 7:42 am

Ben Robert'tan çok altındaki isimle ilgilendim.
Ali Atay - Happy New Year London (Turkey/UK)
Shocked
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Robert enler listesinde   Robert enler listesinde EmptySalı Eyl. 30, 2008 8:25 am

sanırım kalın puntoyla yazılanlar seçilmiş(yanlış anlamadıysam tabi)
robert geleceğin aktörü herhalde yani öle bişi olsa gerek Razz kutlarm kendisini

ama Happy New Year London filminin yönetmenini ve oyuncularını da kutlamak isterim ne kadar izlemesem de listede görünce sevinç duydum Very Happy
nagıhan

nagıhan

MesajKonu: Geri: Robert enler listesinde   Robert enler listesinde EmptySalı Eyl. 30, 2008 9:12 am

Robert işte yaaa.. Başka ne gibi birşey bekliyorduk ki? afro
april.rain

april.rain

MesajKonu: Geri: Robert enler listesinde   Robert enler listesinde EmptyCuma Ekim 03, 2008 5:42 pm

Ülkü Duru die bi kız da var aşağıda Very Happy o da Happy New Year London filminden sanırım. Ve kalın puntoyla yazılanlar gerçekten kazandıysa Ülkü Duru'ya tebrikler Very Happy

Robert enler listesinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-