Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Twilight testi ^^

5 posters
YazarMesaj
edwardbells*

edwardbells*

Twilight testi ^^ Empty
MesajKonu: Twilight testi ^^   Twilight testi ^^ EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:03 pm

Haha bakınırken bunu buldum,paylaşmak istedim ^^

http://www.quizilla.com/tests/5055079

güzel bir test, sinemaya girmeden yapmayı planladığımız testimizin birparçası olablir Twisted Evil değil mi? Very Happy
Lord_Revan

Lord_Revan

Twilight testi ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Twilight testi ^^   Twilight testi ^^ EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:12 pm

Güzel bir test bilen için kolay bilmiyen için imkansız çünkü ayrıntı sorular var. Hoşuma gitti. Bonus questiona bittim lol!
edwardbells*

edwardbells*

Twilight testi ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Twilight testi ^^   Twilight testi ^^ EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:30 pm

Lord_Revan demiş ki:
Güzel bir test bilen için kolay bilmiyen için imkansız çünkü ayrıntı sorular var. Hoşuma gitti. Bonus questiona bittim lol!
Evet evet bizim için çocuk oyuncağı aman bilmeyen de gelemsin zten filme ya :hıh:
kesinlikle tam bonus question yani!
xD
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Twilight testi ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Twilight testi ^^   Twilight testi ^^ EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 8:21 am

siz kaç aldınız ben 86;.. bişy aldım 5 sayılır fena değil hah? Basketball
diadem

diadem

Twilight testi ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Twilight testi ^^   Twilight testi ^^ EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 7:05 pm

bende 86.67 aldım. ama yanlışlarımı bulamıyorum scratch sanırım ingilizcemin kıtlığından kaynaklanıyo bulamamam Evil or Very Mad
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Twilight testi ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Twilight testi ^^   Twilight testi ^^ EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 9:10 pm

ben bir soruyu hiç anlayamadım bile:D bazı sallamalarımda oldu tabii:D
diadem

diadem

Twilight testi ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Twilight testi ^^   Twilight testi ^^ EmptyCuma Ağus. 22, 2008 1:14 am

gölgeharamisi demiş ki:
ben bir soruyu hiç anlayamadım bile:D bazı sallamalarımda oldu tabii:D

benim anlamadığım olmadı ama kelime eksikleri vardı cümleden çıkarmaya çalıştım belki yanlış anlamışımdır scratch
sLn

sLn

Twilight testi ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Twilight testi ^^   Twilight testi ^^ EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 10:10 am

46.67% aldım inanamıyorum Crying or Very sad Razz

Twilight testi ^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight t-shirtleri!
» hangi twilight karakterisin?
» Twilight Soundtrack
» Twilight saga ilk'lerde!!!!!!!!!!!