Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Edward Scissorhands

3 posters
YazarMesaj
Egeedward
Admin
Egeedward

Edward Scissorhands Empty
MesajKonu: Edward Scissorhands   Edward Scissorhands EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 3:03 pm

Edward Scissorhands

Hikaye rengarenk Amerikan banliyösüne geniş bir tepeden bakan metruk fakat süslü bir konakta yaşayan bayan Peg Boggs ve Edward adındaki utangaç ve garip bir çocuk etrafında örülür. Klasik Amerikan ailesi kültürünü temsil eden bayan Peg'in gözlerinden, ellerine makaslar adapte etmiş bir gencin (Johnny Depp) görünümü anlatılır. Dünya çapında 56 milyon dolarlık hasılata ulaşan yapım, eleştirmenler tarafından Burton'ın en kişisel filmi olarak değerlendirilmektedir.

Valla aranızda izlemeyeniniz var mı, izlemediyseniz kesinlikle izlemeniz gerekenler listenizde bir numara olmalı!

=]
eLLie

eLLie

MesajKonu: Geri: Edward Scissorhands   Edward Scissorhands EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 2:20 pm

Cook eskiden izlemistim, cok beğenmistim..
Hala dvdsini arıyorum ama bulamıyorum. Neutral
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Edward Scissorhands   Edward Scissorhands EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 7:00 pm

eskiden izlemştm küçüktüm o yüzden hatrlamıorm pek ama korkmuştm ellerden sanırım Very Happy

Edward Scissorhands
1 sayfadaki 1 sayfası