Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bir röportaj daha (aliceden)

2 posters
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

bir röportaj daha (aliceden) Empty
MesajKonu: bir röportaj daha (aliceden)   bir röportaj daha (aliceden) EmptySalı Eyl. 09, 2008 7:49 pm

'Twilight' yıldızı Ashley Greene Saçının Yeterince Kısa Olmadığını Düşünen Fanlara Cevap Veriyor.

Aktris yaklaşan filmi hakkında konuşmak için hevesli. Ve üstelik kan emmek, beyzbol atışları hakkında da birkaç bir şey söylüyor.

MTV: Şimdiye kadar nasıl gidiyor ?
Ashley Greene: Fena değil. Biz dışarda çekim yapıyoruz ve sonraki çekime geçmek için hazırız. Eğlenceli ve harikulade, dışarıda bulunmak harika. Biz Oregon'dayız ama Washingtona'a da dönüyoruz çünkü birkaç set var.

MTV: Hangi noktada Twilight fenomeninin farkına vardın?
Greene: Bir kitap serisi olduğunun farkına varmıştım fakat diğer taraftan ben IMDb'de bakıyordum ki şimdiden girdilerinin bir destesini gördüm .Proje hakkındaki şeyleri bulur bulmaz kitapları okudum. Menajerlerim bana görüşmeyi söylediler .Hiçbir senaryo yoktu, hiçbir analiz. Bundan dolayı kitabı satın aldım ve bir buçuk günde okudum, kitaba kaptırdım kendini. Hatta rolümden önce 3 kitabı da okudum.

MTV: Ben de aynı şeyi yaptım.
Greene: Onlar, mükemmel! Ben, neden etrafında bu derece büyük fanbase olduğunu anlamış oldum. Anneme de okuttum o da çok sevdi.

MTV: Senin beyaz perdede görmeyi bekleyemediğin kitaptaki sahne ney?
Greene: Güzel, film biraz kitaptan farklı. Yani senaryo-tarz, ben tabiki de kavga sahnesi için heyecanlanıyorum (=

MTV : Sen ne çeşit bir mücadele eğitimi aldın?
Greene: Oregon'da olduğum ilk iki hafta sıkı eğitimdi [Ve] hiçbir çekim yoktu. Birçok beyzbol vardı çünkü bir beyzbol sahnesi var. Sonra birçok malzeme, bir vampir gibi hareket etmenin hissine varmak. Bir çift dans ve hareket sınıfları vardı.

MTV: Ah evet, iconic beyzbol alanı. Onun hakkında bize birşeyler anlat.
Greene: Kitaptaki beyzbol sahnesi ve hikayedeki odak sahne. Bella [Stewart], vampirlere karıştığında tehlike olduğunu fark eder ve biz bu açıklık alana beyzbol oynamak için çıkarız. İnsanüstü ve eğlenceli. O kötü vampirlerin hikayeye girdikleri yer.

MTV: Sen beyzbolda nasıl fırlatıp nasıl atacağını öğrendin mi?
Greene: Evet. Ben hiç beyzbol oynamamıştım bundan dolayı birçok eğitim aldım. Ben gerçekte beyzbolu omuz üzerine yerleştiriyorum bundan dolayı yaşamında asla bir topu atmayan birisini hayal edebilirsin! Başta korkunçtu. Biz bir dublör kullanmakta emin değildik ama ben onu yapmaya başladım ve o bizim gerçekte bugünki çekimimizdi. It's our third day covering the pitching.

MTV: Kitaplarda çeşitli otomobiller çok önemli. Sen, şimdiye kadar hangilerini gördün?
Greene: Bella'nın kamyoneti dehşet. Bütün Cullen arabalarını gördüm oldukça coollar =)Henüz benimkini görmedim. Ben, Dr. Cullen'in arabasının kinda badass olduğunu düşünüyorum. Bir Mercedes, Jackson ( Rathbone, Jasper'ı oynayan) ve ben içinde oturuyoruz .

MTV: Sen Alice'in kitapta tanımlanan karakterine ne kadar sadıksın? Ne kadar uzunsun?
Greene: Uh, O gerçekte benim hakkımdaki en büyük şikayet; Ben 5'5'im.Alice'den çok çok daha uzunum ama zaten kim 4'10'dur ki?

MTV: Eğlendirici.
Greene: Evet, biz dengeyi en iyi şekilde sağlamak için yüksek şeyleri , yüksek şeyleri olabildiğince uzakta tutmayı deniyoruz. Kameraları koydukları yön filmin büyüsü olacak, tahmin edebiliyorum.

MTV: Ve saçının nasıl olduğu hakkında? Bazı insanlar saçının çok uzun olduğundan şikayet ediyorlar.
Greene: Benim saçım hayli kısa. Aşırı kısa değil ama oldukça kısa. Tüm oyuncuların bir resmini yayınladılar ve onda hayli kısaydı. Şimdi ondan daha kısa.

MTV : Geçen gün kendilerini “Twilight Moms” olarak adlandıran bir grup kadın gizlice film setine girmiş. Bu orta yaş kadınların sete davetsiz girmeleri ve fotoğraf çekmeleri hakkında ne düşünüyorsun?
Greene : Bu delilik ! Harika demek istiyorum, çünkü biz genç taraftarlara sahibiz ve bizim asla bizi bırakmayacak olan hayranlarımız var. Ama sonra sahip olduğumuz Twilight annelerini ve işlerini bulup çıkardık ve çocukları ve hikayeyi delicesine seven genç çocukları bulduk.

MTV: Alice’in karakterindeki en ilginç yanı hangisi ?
Greene : Ya , geleceği görebilir-bu aşırı derecede meraklandırıcı ve oldukça cool. Herkes süper güç ister ,doğru mu ? Onun iyi kalpli bir karakter olmasını da seviyorum. Tamamen kötü olabilirdi , tehditkâr , karanlık bir karakter ama değil. Gerçekten harika bir özelliği var. Keşke gerçek hayatta da iyimser olabilsem.

MTV : O üstelik bir vampir olmaktan büyük gurur duyuyor.
Greene : Evet. Alice geçmişini hatırlamaz ve bence herhangi biri ona bakarsa o tımarhaneye atılmıştı çünkü 1920’lerdesin ve normal değilsin. Tımarhaneden doğruca onu seven ve onunda onları sevdiği bu aileye gelir. Her şey harikadır , istediği her şeye sahiptir ve sevgilisi Jasper ’ a sahiptir.

MTV : Bu 10 yıl farklı olmalıydı- çünkü bu onların evvelki 20’lerin de iki aktörün arasında eski bir aşkı olağanüstü şekilde yaratıyor olmalı.
Greene : Oh evet , bizim karakterlerimiz sonsuza kadar yasadılar. Jasper hakkındaki önemli şey ve Alice’in yakınlığı çok , bu yüzden tüm film boyunca birbirimize dokunmamak zorundaydık. Bu çok ruhsal , derin bağlantı. Jackson ve ben 3 ay boyunca bu derin bağlantıya sahip olamadık , ama [bizim karakterlerimiz] konuşmaya bile ihtiyaç duymaz. Diğerlerinin içini biliyoruz ve dışarıyı ve biz birbirimizi aşırı derecede korumacıyız. Dokunduğumuz tek zaman da filmin çok kritik bir anı , ben ileriyi görüyorken benim için endişeleniyor.

MTV : Senin önsezilerine göre onların çekimleri nasıl ?
Greene : Şu an , önsezilerim temelde benim gözlerim ve yüzüm sayesinde maddeleri resmetmeyi deniyor.

MTV: Bir aktör, oynadığı kimsenin bazı şeyleri görüyor olduğunu nasıl canlandırır?
Greene : Ya , kafamda tüm görüşü yaratmak zorundayım. Bir kaç farklı sahne var , sahip olduğum görüş gücü ve birkaç farklı yoldan çekilmiş film , bu yüzden ne yapacaklarından emin değilim. Biz bir çift şey boyunca gittik ama harika olmayacak , harika olan şey sahip olduğum görüş gücü.

MTV : Bildiğin gibi , biz “Twilight” hakkındaki MTV haberlerinde birçok hayranından seni nişan alan yorumlar alıyoruz. Senden birkaç cevap alabilir miyim?
Greene : Tabii ki.

MTV : Movies Blog bölümümüzde ki yorumlarda Kaggy şöyle demiş :”Cullenlar’dan en güzel ve evi en iyi idare eden Alice ve Emmet.”
Greene : Wow , bu harika ! O yorumu sevdim. Yine de garip. Onların düşündükleri beni pohpohluyor ve bence tüm oyuncular muhteşem. Ve herkesin kendince farklı düşünceleri var. Hakkımdaki yazıyı görünce çok mutlu oldum. Kimse kötü bir şey demedi ‘Ondan nefret ediyorum’ ya da ‘O çok sıkıcı!’ diye bir şey duymadım. Saçlar büyük problemimiz.

MTV : Alanna ise şöyle demiş : ‘ Alice’in saçları yeterince kısa değil, ve giysileri yeterince lüks değil.’
Greene : Saçlar büyük bir konu haline gelecek ama bende iyi görünmesi için oynama yapmak zorundayız ve bu işin en zor bölümü.

MTV : Ve Alice’in kıyafetleri ? Tanıtım çekiminde üstünde kabarık kışlık bir mont ve siyah kot vardı.
Greene : Herşeyimin olduğu çok büyük bir gardroba sahibim. Benim için o kadar eşya taşıdılar. Birçok prova yaptık ve modern türde bu peri hikayesi şeyini yaptık ama yine de 1920’lere döneceğiz. Gardrobu ayarlaması çok zor.

MTV : Bir takım insan Alice ‘in Rachael Leigh Cook olabileceğini yazmış. O iş noldu?
Greene: Ya kitabı okuduğumda onu görebildim ve o Stephenie’in sitede giydirip ‘ Bu tam benim kafamda ki gibi görünüyor’ dediği bir aktris , bu yüzden bu benim nasıl düşündüğüm bundan dolayı herkesin kafalarında başka başka düşünmeleri doğal. Ama benim 17 yaşındaki bir kızı oynamam gerekiyor, ve bence Rachael şimdiden 17 yaşından büyük bir kadını oynayacak. O muhteşem. Ama bunun sonucunda ben önümüzde ki birkaç yıl boyunca bu genç karakteri canlandıracağım.

MTV : Ardından Dee diyor ki : Ashley Greene yeterince Alice gibi görünüyor ama hayal ettiğim kıvılcıma sahipmiş gibi görünmüyor. Bunun hakkında ne diyorsun?
Greene :Gerçekten geleceği göremiyorum ?[Gülmeler] Bilmiyorum. İnşallah bu fikirleri ilerde değişebilir. Resimlerde , yeteneklerimizi ve ne yaptığımızı göremezsiniz. Derine ineceğim ve o kıvılcımı bulacağım.

alıntıdır
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: bir röportaj daha (aliceden)   bir röportaj daha (aliceden) EmptySalı Eyl. 09, 2008 8:32 pm

gölgeharamisi demiş ki:

MTV: Senin beyaz perdede görmeyi bekleyemediğin kitaptaki sahne ney?
Greene: Güzel, film biraz kitaptan farklı. Yani senaryo-tarz, ben tabiki de kavga sahnesi için heyecanlanıyorum (=

alicede filmin kitatan farklı olacağını söylemiş evet yayımladığım için bana kızabilirsiniz ama sizde okumak istersiniz diye düşündüm Embarassed (bu röportajın çevirsi biraz daha iyi olmuş aslında elimden gelse orijinal hallerini bulup çevirileri kendim yapacağım ama bulamadım Rolling Eyes )
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: bir röportaj daha (aliceden)   bir röportaj daha (aliceden) EmptySalı Eyl. 09, 2008 8:40 pm

güzel röportajmış bu kız çok eğlenceli görünüyo ve bence saçları son derece uygun Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: bir röportaj daha (aliceden)   bir röportaj daha (aliceden) EmptySalı Eyl. 09, 2008 8:42 pm

diadem demiş ki:
güzel röportajmış bu kız çok eğlenceli görünüyo ve bence saçları son derece uygun Very Happy
bencede ama illaki bir kulp takacaklar baktılar şeker kız aliceye uygun kız Very Happy bu sefer saçlarına yorumda bulundurlar :puffsmiley:

bir röportaj daha (aliceden)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-